I ETAP

Opis inwestycji

„Garden Park” to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej otwierające nowe perspektywy i gotowe na mieszkańców. Nowoczesny kompleks domów, powstał z założeniem plasowania inwestycji na najwyższym poziomie.

Dobroszów Oleśnicki to szczególne miejsce na mapie, pomiędzy Wrocławiem a Oleśnicą, które łączy ze sobą kameralną atmosferę i bliskość natury, a także daje możliwość aktywnego spędzania czasu, jak i wypoczynku pośród drzew jednego z najpiękniejszych parków w tym rejonie.

„Garden Park” jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju, a jednocześnie dającym możliwość kreowania wolnego czasu wśród przyrody.

Dobroszów Oleśnicki położony jest około 20 kilometrów na północny-wschód od Wrocławia. Z miasta wojewódzkiego najlepiej wyjechać DK98 (ul. Sobieskiego) prowadzącą do Długołęki. W Długołęce z głównej ulicy (Wrocławskiej) trzeba skręcić w lewo w ulicę Parkową. Można nią dotrzeć do miejscowości Szczodre, skąd ulica Trzebnicka prowadzi do Dobroszowa Oleśnickiego.

Dostępne domy